VI SOM JOBBAR HÄR

I dag består Advokatbolaget av advokaterna Jan Erik Jonasson, Jens Nyström, Kari Wergens och Fredrik Elveros samt biträdande juristerna Sofia Grape, Kathrine Bergström och Rebecka Rasmuson, advokatsekreterarna Madeleine Wikberg och Frida Sandberg samt ekonomen Erika Lundmark. Kontakta oss gärna!

 
JAN ERIK JONASSON

JAN ERIK JONASSON

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)910 362 75
Mobil: +46 (0)70 284 10 76
jan.e.jonasson@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå
Renmarkstorget 5 D · 903 26 Umeå

SOFIA GRAPE

SOFIA GRAPE

BITRÄDANDE JURIST

Telefon: +46 (0)910 362 75
Mobil: +46 (0)70 250 57 45
sofia.grape@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

FREDRIK ELVEROS

FREDRIK ELVEROS

ADVOKAT, NOTARIUS PUBLICUS

Telefon: +46 (0)910 362 75
Mobil: +46 (0)730 64 83 82
fredrik.elveros@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

MADELEINE ENMARK WIKBERG

MADELEINE ENMARK WIKBERG

ADVOKATSEKRETERARE

Telefon: +46 (0)910 362 75
Mobil: +46 (0)70 533 43 14
madeleine.wikberg@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

JENS NYSTRÖM

JENS NYSTRÖM

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)910 362 75
Mobil: +46 (0)70 565 90 01
jens.nystrom@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

ERIKA LUNDMARK

ERIKA LUNDMARK

EKONOM

Telefon: +46 (0)910 362 75
Mobil: +46 (0)70 653 73 21
erika.lundmark@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

FRIDA SANDBERG

FRIDA SANDBERG

ADVOKATSEKRETERARE

Telefon: +46 (0)90 349 44 50
Mobil: +46 (0)70 744 57 71
frida.sandberg@advokatbolaget.nu

Renmarkstorget 5 D · 903 26 Umeå

KATHRINE BERGTRÖM

KATHRINE BERGTRÖM

BITRÄDANDE JURIST

Telefon: +46 (0)910 362 75
Mobil: +46 (0) 70 321 84 31
kathrine.bergstrom@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

REBECKA RASMUSON

REBECKA RASMUSON

BITRÄDANDE JURIST

Telefon: +46 (0)90 349 44 50
Mobil: +46 (0)70 734 84 61
rebecka.rasmuson@advokatbolaget.nu

Renmarkstorget 5 D · 903 26 Umeå

KARI WERGENS

KARI WERGENS

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)90 349 44 50
Mobil: +46 (0)70 688 47 51
kari.wergens@advokatbolaget.nu

Renmarkstorget 5 D · 903 26 UMEÅ

Välkommen till din sida av bordet.

LinkedIn  |  Facebook

Så hanterar vi personuppgifter